AMIX moderní doplňky, nábytkové závěsy, nábytkové funkční led

amix příslušenství nábytková 01
amix příslušenství pro nábytek 02
amix příslušenství nábytková 03

 Společnost amix

AMIX-to je moderní, aktivně pracuje a neustále se rozvíjející společnost, která dobře zná potřeby svých Zákazníků a ochotně jde jim vstříc. Jsme hrdí na to, přiznat, že jsme schopni uspokojit očekávání i těch nejnáročnějších. Námi nabízené příslušenství pro nábytek vám umožní optimálně využít prostor a minimalizovat prováděné akce.

Od roku 1997 dodáváme moderní doplňky pro nábytek
Hlavním odvětvím naší činnosti jsou high-end příslušenství nábytková pro kuchyně, koupelny a šatnu. V sortimentu se nachází více než šest tisíc produktů, od pantů a lišty, pomocí tužky a pera, a konče prvky, díky kterým můžete v moderní a ergonomický způsob, jak dokončit všechny druhy skříňky, zásuvky nebo šatní skříň. Kromě komponent, které jsou užitečné každý výrobce nábytku, jsme vyvinuli vlastní systém pro instalaci zásuvek pod názvem System Box.

Moderní doplňky
široký sortiment smyček nábytek
Odpovídající zvolené smyčky na kuchyňského nábytku zaručují skutečně примыкание dveře, stejně jako neustálé udržování jejich respektive wyregulowanej pozice. Vysoce kvalitní závěsy vliv na vzhled a kvalitu provozu celé kuchyně a jiné prostory, vybavené skříňky. V nabídce AMIX jsou k dispozici smyčky: hydraulické, standard, clip-on, mini-fi 26 a hliníkových rámů, nastavitelné nastavitelné ve standardní výbavě, a to buď prostřednictvím apelovat na vodící držák s kloubem na odtoku, díky tomu, demontáž a montáž fasády je mnohem jednodušší, než na panty typu standard.

Závěsy nábytkové
Systém polic a závěsů – Exclusive
Nová řada Exclusive od společnosti Amix obsahuje řadu funkčních prvků, vybavených průvodců se systémem klidné domyku a plný výsuv, které poskytují rychlé a úplné pochopení celé jejich obsahu. Čtrnáct výrobků, v elegantním perleťově bílém barvy, s prvky skla, chromované oceli a syntetického ratanu. Vestavěná skříň nebo šatna obohacena o výše uvedené příslušenství nám umožní vzdát se další kusy nábytku pro ukládání oblečení jak, například, komody, skříň na boty, nebo jiné kusy nábytku zbytečně zabývající prostor.

Šatní
Funkční led s dlouhou životností
Osvětlení led bude vyhovovat jak v klasických, tak i s moderními interiéry, interiéry bytů, obchodů či míst veřejné použití. Svítidla a LED žárovky se vyznačují vysokou estetikou a velmi dobrou kvalitou materiálů, z nichž byly vyrobeny. Jejich výhodou je energetická účinnost (spotřebují málo energie při současně vysokých parametrech světelných), a také možnost dynamického řízení. Rozlišuje vysoká intenzita a světelná účinnost, dlouhá životnost – až 50 000 hodin a snadný způsob, jak montáž.

Funkční led s dlouhou životností
Široký výběr hliníkových profilů
Systém pro posuvné dveře-to je univerzálnost v kombinaci s vynikající эргономикой. Rozlišuje je také snadná instalace, kvalitní materiály a perfektní provedení. Bohatá barevná paleta umožňuje nastavit pro každého interiéru. Tím, že jde vstříc rostoucímu zájmu publika, sortiment profilů a kolejnic byla rozšířena-nové barvy lesk: hliník, chrom, bílá, černá, koňak, ořech, šampaňské, zlato, grafit, stříbrný a zlatý dub.

Široký výběr hliníkových profilů, kolejnic, cest, horních a dolních končetin
Moderní doplňky
PrevNext

Amix - je kvalifikovaný personál, asi 10 000 m2 skladovacích prostor, kancelářských prostor, stejně jako moderní salon prodeje. Sortiment firmy je široký sortiment nábytku příslušenství, více než 6000 položek.

Naše značky AMIX, AGV, SGV uznávány a ceněny. Široký sortiment prodeje je, že jsme atraktivním obchodním partnerem.

Zákazníkům děkujeme za vytvoření historii naší společnosti, za přítomnosti a spolupráce. Sortiment je rozdělen na části, odpovídající kategorií zboží. Prosím, vyberte oddělení, přejít na odpovídající kategorie našeho obchodu a vidět kompletní sortiment:

 Zveme vás k seznámení s naší nabídkou!

 Společnost AMIX

 Kontaktní údaje

 Umístění

Top.Mail.Ru