AMIX moderné doplnky, nábytok, záves, funkčný nábytok led

AMIX príslušenstvo pre nábytok 01
AMIX príslušenstvo pre nábytok 02
AMIX príslušenstvo pre nábytok 03

 Spoločnosť amix

AMIX je moderný, aktívne pracuje a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá pozná jeho potreby Klientov a ochotne sa s nimi stretnúť. Sme hrdí uvedomiť si, že sme schopní splniť očakávania aj tých najnáročnejších. Náš ponúkaný nábytok, doplnky umožňujú optimálne využitie priestoru a minimalizovať akcie.

Od roku 1997, dodávame moderným nábytkom príslušenstvo
Hlavné vetvy našej činnosti sú high-end príslušenstvo pre kuchyne, kúpeľne a šatne. Rozsah je viac ako šesť tisíc produktov od závesov a koľajnice s gombíkov a rukoväte, a ukončovacie prvky, aby ste mohli moderné a ergonomické spôsob, ako zabiť všetky druhy skrinky, zásuvky alebo šatník. Okrem komponentov, ktoré budú užitočné každý výrobca nábytku, vyvinuli sme vlastný systém na inštaláciu zásuvky pod názvom Systémové Okno.

Moderné príslušenstvo
široký sortiment nábytku závesy
Zodpovedajúce uzavreté závesy na kuchynský nábytok záruka je vlastne križovatke dvere a neustále udržiavanie ich preto wyregulowanej poloha. Vysoká kvalita slučky vplyv na vzhľad a kvalitu prevádzky celú kuchyňu a všetky ostatné izba vybavená skrinky. Návrh AMIX k dispozícii slučky: hydraulické, štandard, clip-on, mini-fi 26 a hliníka rámci stanoveného štandardu, alebo prostredníctvom odvolania sa na železničnej stenu so závesom, pretože to, demontáž a fasádu, je oveľa jednoduchšie ako v slučky typu "štandard".

Generátory
Systém police a vešiaky – Exkluzívne
Nový riadok Exkluzívne od spoločnosti Amix obsahuje číslo funkčné prvky, vybavené príručka systému domyku tiché a plné rozšírenie, ktoré umožňuje rýchle a úplné pochopenie všetkých ich obsahu. Štrnásť produktov v elegantnom pearl-biela farby, s prvkami zo skla, pochrómovanej ocele alebo syntetický ratan. Skriňa alebo šatník je obohatený o vyššie uvedené príslušenstvo nám umožní vzdať iné kusy nábytku pre ukladanie oblečenia ako, napríklad, komody, botníku alebo iný nábytok príliš zapojené do priestoru.

Skrini
Funkčné led s dlhou životnosťou
led Osvetlenie vhodné ako klasické a moderné interiéry interiérov bytov, obchodov, alebo verejných zariadení. Žiarivky a LED žiarovky sa vyznačujú vysoko estetické a veľmi dobrá kvalita materiálov ktoré boli vyrobené. Ich výhodou je, energetickej efektívnosti (energeticky efektívne s vysokou nastavenia svetla), ako aj možnosť dynamické riadenie. Oni sa vyznačujú vysokou intenzitou a svetelná účinnosť, dlhá životnosť až 50 000 hodín a jednoduchá montáž metóda.

Funkčné led s dlhou životnosťou
Širokú škálu hliníkových profilov
Systém pre posuvné dvere je všestrannosť v kombinácii s vynikajúcou ergonómiou. Sú tiež funkciu jednoduchá inštalácia, kvalitné materiály a perfektný výkon. Bohatá paleta farieb umožňuje nakonfigurovať pre každý interiér. Na uspokojenie rastúceho záujmu publika, rozsah profily a lišty boli rozšírené-nové farby lesk: hliník, chróm, biela, čierna, koňak, orech, šampanské, zlato, grafit, strieborný a Zlatý dub.

Široký výber hliníkových profilov, železnice, cesty, horné a dolné končatiny
Moderné príslušenstvo
PrevNext

Amix je vyškolený personál, približne 10 000 m2 skladových priestorov, kancelárskych priestorov a moderný showroom. Spoločnosť je rad-široký sortiment nábytku príslušenstvo viac ako 6000 položiek.

Naše značky AMIX, AGV, SGV je uznávané a cenené. Široký sortiment predaja robí, že sme atraktívnym obchodným partnerom.

Zákazníci vďaka za vytváranie histórii našej spoločnosti, za vašu prítomnosť a spoluprácu. Rozsah je rozdelený na úseky zodpovedajúce kategórie tovaru. Prosím, vyberte Oddelenie, aby sa presunúť do príslušných kategória našej predajni a vidieť celý rozsah:

 Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou!

 Firmu AMIX

 Kontaktné údaje

 Lokalizacja

Top.Mail.Ru